David Beckham je zabavljao učesnike konferencije za štampu odgovorima na poziv

David Beckham svakako ima smisao za humor. Poznati fudbaler se nasmejao svima onima koji su se okupili na konferenciji za novinare koja je održana nakon humanitarnog poklapanja Unicefa, organizovanog da pomogne deci.

Izgubljena prilika

Novinari pitali su bivšeg kapetana engleskog tima o svojim pitanjima i odgovorio im na prijateljski način. Jedan od novinara napisao je Beckhamove reči na telefonu iu trenutku monologa atletičara mobilni telefon je odjednom zazvonio. David se nije zbunio i pokupio telefon umesto domaćina, ali, naravno, pretplatnik, saslušavajući drugi glas, bio je sramota i nije izgovorio reč.

Sada pozivaoca ugrize laktove, propusti priliku da razgovara sa fudbalu.

Touching moment

Dobrovoljna utakmica, nakon čega je zabavna epizoda, održana je u Mančesteru. Na terenu stadiona Old Trafford sastali su se reprezentativci Engleske i Irske i jedinstvenog svetskog tima.

Britanci su uspeli pobediti protivnike sa rezultatom 3: 1. U dvoboju dvostruki Michael Owen je zabeležen i Paul Scholes, Dwight York, postigao je jednom.

Na 75.minutnom sastanku, postojao je još jedan zanimljiv trenutak, čiji su junaci postali Beckham i njegov 16-godišnji sin Bruklin. Čuveni otac mu je pružio mesto na terenu, a Bekam Jr. igrao je dobro za njega 15 minuta.